First time ever multimedia edition about Ukrainian Easter feast

 

             

 

Gratitude and Laurel letters:
From the Library of Congress
From Harvard
Library of Ukrainian Literature in Moscow
Overview on English
TV spot about multimedia CD

 

 

Листи подяки:
З Бібліотеки Конгресу США
З Гарварду
З Бібліотеки Української літератури Москви
Огляд англійською
ТВ сюжет про мультимедійний диск

 

 

 

Перше в історії мультимедійне видання про Українські Великодні Свята

   

Від часу створення цього, другого мультимедійного видання про Українські Свята - перше дивіться на http://sparinsky.kiev.ua/rizdvo/index.htm - минуло чимало років! За цей період диск отримав надшироке визнання, презентований по всьому світові як навчальний посібник в українознавчих установах, так й як сучасна мистецька візитівка з Батьківщини для персонального перегляду та прослуховування. Лише в Україні наклад дисків склав майже 30 тисяч примірників. Втім, аналогів мультимедійних розвідок щодо Весняного циклу святкувань в Україні так й не з’явилось до сьогодні.

Отже, автор вирішив, зробивши відповідні технологічні доробки, продовжити розміщення створених енциклопедичних ресурсів в широкий доступ, аби будь-хто, застосувавши звичайні Інтернет браузери, мав змогу познайомитись з етнографічним надбанням України та з авторським музичним прочитанням цього матеріалу в жанрі World Music.

Відео-фрагменти та ілюстрації (слайд-шоу) за замовчуванням відтворюються автоматично та зі звуком - наведіть мишкою на відео, або зупинити (зменшити) рівень відтворення. При перегляді на великих екранах використовуйте зум (ctrl + / - колесико мишки), щоб збільшити або зменшити зображення. Аудіо-треки на відповідних сторінках відтворюються звичайним шляхом - натисканням на потрібний трек. Аби зупинити (зменшити) рівень відтворення - використовуйте аудіо програвач (біла горизонтальна смужка), що її розташовано зверху під головним меню. Цікавих Вам досліджень та відкриттів!